Problem z przyciskami

Witam
Gdy jest dużo przycisków i włącza się je po kolei to na około 15-16 nie działają a gdy włączy się je w innej kolejności to normalnie. Żeby znów działały to trzeba wyłączyć i włączyć aplikacje. Trudno to wytłumaczyć ale jeśli możecie to zainstalujcie sobie moje aplikacje ze sklepu play i włączajcie wszystkie dźwięki po kolei w końcu przestaną się odtwarzać.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

listed #4

Dlaczego się tak dzieje?

What is the issue???

Why use that many player component?

Problem jest w tym że jeśli włączam wszystkie po kolei to niektóre nie działają.
Jest ich tak dużo ponieważ mam tyle dźwięków

Why do you even have 38 player components, use only one and change source instead.

Can also be your mp3 name files abc.def.hg.mp3 make it easy abc.mp3, def.mp3 etc.

/Boban

Ale jak mam zmienić źródło ? nie bardzo rozumiem

bild
bild

/Boban

Ok dzięki już rozumiem. A wiesz może czy wtedy mój problem się skończy?

Maybe, you can try and see what’s happens.

Check this too.

/Boban

Ok zrobię tak jak napisałeś i dam znać czy problem się rozwiązał :slight_smile: mam jeszcze jedno pytanie wiesz może jak zrobić wysyłanie tych plików mp3 np poprzez messenger?

This might help you.

Note: Instead of images you definitely use your mp3 files.

/Boban

Mógłbyś wysłać mi zdjęcie przykładu wysyłanie takiego mp3? byłbym wdzięczny

Teraz tak to wygląda i dalej jest ten sam problem. Jeśli włączam wszystkie dźwięki po kolei to włączają się do szesnastego dźwięku a od siedemnastego do ostatniego już się nie włączają, nie ma przy tym żadnego błędu na ekranie. Żeby znów działało to muszę wyłączyć i włączyć aplikacje. Jak włączę aplikacje to działają wszystkie ale przestają jak włączam od jeden do szesnaście. Myślę że zrozumiałeś, ciężko to wytłumaczyć. Masz jakiś pomysł jak to zrobić? Dzięki

Na pewno jest to błąd przycisków bo próbowałem to robić na sound i player na różne sposoby (ten twój jest kolejnym) i dalej jest tak samo. Możliwe że jest jakiś błąd gdy jest za dużo przycisków, wiesz coś o tym?

I see that this is wrong.
bild

/Boban